Hayat Boş Grup Hepsi 1 İle Bu Sitede Çoş Mp3 DinLe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hayat Boş Grup Hepsi 1 İle Bu Sitede Çoş Mp3 DinLe

iLoSS,eLoSS,GoRKoSS,iRoSS

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

eRenin BiR anıSı

YazarMesaj
cemre212
éRéN-Ji aDmiN [Princéss iLayda]
 éRéN-Ji aDmiN [Princéss iLayda]
cemre212

Karma Puanı :
eRenin BiR anıSı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eRenin BiR anıSı Right_bar_bleue

eRenin BiR anıSı Empty
MesajKonu: eRenin BiR anıSı   eRenin BiR anıSı Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 8:14 am

eren demişki:
Bir kere kardesimle dondurma almaya gitmistik kardesim konusurken dondurmasi yere
düstü ben onun dondurmasinin düstügünü görünce kahkahaya boguldum bi anda oda gülmeye
basladi neden güldügünü sordum oda yere düsen 2. dondurma yani benim dondurmami gösterdi
bende altta kalmayip saçini çektim oda bana karsilik verdi benim dondurmamin düsmesinde çok ama çok utandım.(Başka anıya geçtik) Kardeşimle, benden iki yaş küçük kız kardeşim var, annemler evde yokken evdeki birçok eşyayı kül tablası olsun, abajur olsun bir sürü eşyayı; bir tane böyle kapalı barandamız vardı hepsini oraya taşırdık... ve hepsinin üstüne bir fiyat koyardık... annemler eve geldiğinde onlara satmaya çalışırdık... böyle saçma sapan oyunlar oynardık kardeşimle. Evdeki eşyaları annemlere satıyorduk tekrardan.

eRenin BiR anıSı
1 sayfadaki 1 sayfası