Hayat Boş Grup Hepsi 1 İle Bu Sitede Çoş Mp3 DinLe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hayat Boş Grup Hepsi 1 İle Bu Sitede Çoş Mp3 DinLe

iLoSS,eLoSS,GoRKoSS,iRoSS

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gülçinin En utandığı An

2 posters
YazarMesaj
!...MiNi*GE...!
Grup Hepsi Üyesi
Grup Hepsi Üyesi
!...MiNi*GE...!

Karma Puanı :
Gülçinin En utandığı An Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Gülçinin En utandığı An Right_bar_bleue

Gülçinin En utandığı An Empty
MesajKonu: Gülçinin En utandığı An   Gülçinin En utandığı An Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 3:30 pm

Gülçinin başından geçen en utandırıcı olaymış ==> Gülçin:
Ben ve annem bir gün yemek yemeye aşk kafeye gittik.Garson gelince ellerinde çok az yiyecekler bulunduğunu söyledi annem pilav ve cola aldı ben ise bir pilav bir yoğurt çorbası... daha bir sürü şey dedim adam hepsini getirdi aşk kafede bitek biz kaldık yemek yiyen ben hepsini yedim ama hiç kilo almışa benzemedim.Benim canım birde makarna çekti garsonu çağırdım ve makarna istediğimi söyledim garson ise bana ''Hanfendi son kalan yiyeceklerimizin hepsini siz aldınız sayenizde yemekler bitti aşçıda evine gitti.''dedi.Ben yerin dibine girdim çok utandım...

alıntıdır

bnde utanırdım aşkım gibi
Embarassed
http://gulcinergulfan.tr.cx
iRseminYrq
FeJJi qüLçin-Ji aDmiN [Princéss İrémm]
 FeJJi qüLçin-Ji aDmiN [Princéss İrémm]
iRseminYrq

Karma Puanı :
Gülçinin En utandığı An Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçinin En utandığı An Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gülçinin En utandığı An   Gülçinin En utandığı An Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 3:30 pm

sağol jnm
!...MiNi*GE...!
Grup Hepsi Üyesi
Grup Hepsi Üyesi
!...MiNi*GE...!

Karma Puanı :
Gülçinin En utandığı An Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Gülçinin En utandığı An Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gülçinin En utandığı An   Gülçinin En utandığı An Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 3:31 pm

Bişey Değil adminim
http://gulcinergulfan.tr.cx

Gülçinin En utandığı An
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-